İstanbul Avrupa
0(212) 461 70 96
İstanbul Anadolu
0(216) 388 07 08
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp
0(533) 353 09 09

Tıkanıklık Açma 3 Ağustos 2013

Son teknoloji cihazlarla kırmadan dökmeden tıkanıklık açma artık daha az masraf ve bütçemizi sarsmadan bakım ve onarımını mümkün.!! Tıkanıklık evlerin korkulu rüyasıdır. Çıkardığı sorun sadece suyun gitmemesi değil bunun yanında kötü kokuların ortaya çıkması ve evde sağlıksız ve hijyen siz bir hava yaratmasıdır. Bilinçsiz bir şekilde tuvalet, banyo, mutfak giderine atılan yabancı cisimler tıkanıklığı büyük sorunlara neden olmaktadır. Zamanla daha çok biriken bu cisimler tuvalet, banyo, mutfak ve atık su borularınız kullanılamaz hale gelmesini sağlamaktadır.

Evde oluşacak büyük tadilat ve kötü görüntü ortadan kaldırılarak tıkanıklık açma cihazları sayesinde zor olarak görünen tıkanıklık giderme işlemi kısa sürede kameralı cihazlarımız sayesinde tıkanan bölgeyi hemen tespit edip tespit edilen bölgede soruna göre müdahale edilerek tıkanan bölgeye fazla zarar vermeden gidermek mümkün. Tabi ki bu tarz tıkanıklıkların en temel çözümü iskinin yapmış olduğu tanzikli su olduğu düşünülüyordu. Artık günümüzde bunun her konuda iyi bir yöntem olduğu anlaşıldı ve robotla tıkanıklık açma konusunda daha garantili çözümler aranmaya başladı.

Kırmadan tıkanıklık açma öyle düşünüldüğünde kadar basit bir işlem değildir. Çünkü bir giderin yada tesisatın uzunluğunu düşünürsek ne kadar zor olduğu anlaşılmaktadır. Ama artık günümüzde bu konuda güvence veren hiçbir kırma işlemi yapmadan garanti vererek bu sıkıntıdan sizi kurtarıyor.

Nasıl mı? Yazımızın devamını okumaya devam edin. Tesisatçı firmalar yurt dışından özel olarak getirdikleri özel görüntülü otomatik cihazlarla önce yüzeysel tespit yaparak tıkanıklık olan yeri buluyorlar. Daha sonra makineler da bulunan özel teller aracılığıyla giderin tıkalı olan yerine kadar kancayla girip en kolay ve hızlı bir şekilde sizi bu işten kurtarmaktadır. Bu yazıyı okuduktan sonra bu kadar özel bir cihazsa pahalı olabileceğinizi düşünüyor olabilirsiniz. Ama emin olun ki klasik yöntemlerle halletmek çok çok daha ucuz. Siz de bu tarz bir sorunla karşılaştığınız da tıkanıklık açma firması olarak konusunda uzman tesisatçılardan bilgi alabilirsiniz.

Tıkanıklık Açma Firması

tikaniklik-acmaTeknolojinin gelişmesi ile birçok sorunumuza teknoloji ürünleri ile çara ürete bilmekteyiz. Evimizde gider tesisatında da bir tıkanıklık olduğunda, aynı şekilde yine teknoloji ürünlerine başvurarak, bu ürünleri kullanabilen işinde uzman kişilerden yardım alabiliriz. Herhangi bir tıkanıklık söz konusu olduğunda izleyeceğimiz yol bu şekilde başlar. Hiç kameralı tıkanıklık açma makinesi diye bir şey duydunuz mu? Eminiz ki ihtiyacınız olana kadar da duymayacaksınız. Örneğin evinizde tuvaletin bağlı olduğu atık su borusu tıkanıklığı oluşabilir. Bunun nedeni birçok etken olarak yazılabilir. Örneğin tuvalete attığınız tuvalet kağıtları bile bu duruma neden olabilirler. Bir süre sonra topak haline gelerek, mesela bir borunun tam da kıvrım yerinden geçemeyebilir ve orada birikebilir. Sonrası malum; tıkanıklık.

Özellikle tuvalet tıkanıklığı, banyo tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı kötü manzaraları gözler önüne serebilir. Üstelik son haline gelene kadar da fark edebilmek neredeyse imkansız. Ancak tesisatınızı kontrol ettirirseniz bunu anlayabilirsiniz. Oysaki tıkanıklık açma makinesi tıkanan borularınızı çok kısa bir süre zarfında açacaktır.

Böyle bir durumla karşılaşmamak için tuvaletimizi, alaturka ya da klozet fark etmeksizin dikkatli ve bilinçli bir şekilde kullanmalıyız. Örneklerimize devam edelim. Duşa girdiğiniz ve saçlarınız döküldü. Genelde, duş aldığımız yerin zemininde biriken saç tellerini oradan toplayarak, tuvalete atarız. Bu işlemi sürekli tekrarlarsak tıkanıklığa neden olabiliriz. Sifonu en son çekişinizde de akıp gitmesi gereken su, olduğu gibi banyomuza taşabilir.

Durumun ne kadar mide bulandırıcı olduğuna siz karar verebilirsiniz. Bunlarla karşılaşmak mı daha iyi, yoksa bilinçli bir kullanıcı olup, yabancı maddeleri çöpe atmak mı daha iyi? Korkarak göreceğimiz bir rüyanın önlemi gibidir bu davranışlar. Yani yabancı maddeleri atmamakla iyi bir adım atmış olabilir. Oldu da gider tıkandı. Artık geriye dönme şansınız yok. Hemen telefonunuza sarılıyorsunuz ve tıkanıklık açma makinası sahibi olan firmaları veya ustaları buluyorsunuz.

Tıkanıklık Açma İstanbul

tikaniklik-acmaİnternetten de araştırabilirsiniz. Tabi öncelikle tuvaletinizi temizlemeyi unutmayın. Temizlerken maske ve eldiven kullanmayı unutmayınız. Evinizde yoksa bile lütfen bu gereçleri edinerek temizliğe öyle başlayınız. Yukarıda önlem almaktan bahsetmiştik. Eldiven ve maske kullanmak da en önemli önlemlerden biridir. İnternetten baktınız ve tıkanıklık açma firması ekibinden makine ile açabilecek bir usta evinize geldi. Belki de manzarayı gördüğünde hemen tespit etti. Usta çantasını açtı ve gerekli olan teçhizatla birlikte makinesini de kullanarak tıkanıklık sorununu çözme yolunda çalışmalarına başladı. Bu sırada siz usta bir kahve ikram etmek için hazırlıkla başlayabilirsiniz. Çünkü usta, işinin ehli olduğundan olabilecek en kısa sürede sorununuzu çözecektir. Üstelik sağı solu kırmadan, tuvaletin fayanslarına zarar vermeden bile bu işlem gerçekleşebilir. Böyle olsa ne kadar temiz bir iş olur değil mi? Fakat buna ancak usta karar verir.

Makinenin avantajı da burada belli olmaktadır. Usta makinesini kullanarak tıkanıklık olan bölgeyi temizleyerek, tuvaletinizi eskisi gibi kullanmanıza olanak sağlayacaktır. İşin aslı bu gibi durumlara hiç gelmeden tuvaletimizi daha iyi kullanmak zorunda olduğumuzdur.

Çünkü konu ne kadar basit olursa olsun, sizin üzerinizde ya da evinizdeki etkisi büyük olabilir. Belki de taşacaktı ve siz bunu fark etmeyecektiniz. Evdeki kokuyu bir haftada bile yok etmeniz imkansız olabilirdi. Neyse ki her durumda olduğu gibi bu gibi durumların da ustaları var. Üstelik kullandıkları tıkanıklık açma makinesi de bu işin en güzel tarafı olabilir. Olasılıktır ki usta, suya sabuna dokunmadan kısa bir süre içinde sizi bu baş belası sorundan kurtarabilir. Önemli olan işin nasıl yapılacağını, problemlerin nasıl çözülebileceğini bilmekten geçiyor. Bu da tecrübeden başka bir şey değil. Firmamızı arayarak tıkanıklık açma fiyatları hakkında 7/24 bilgi alabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ