İstanbul Avrupa
0(212) 461 70 96
İstanbul Anadolu
0(216) 388 07 08
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp
0(533) 353 09 09

Pimaş Açma 26 Temmuz 2013

Kırmadan Pimaş Açma

pimas-acmaPimaşlar, tuvalet ve banyolardan gönderilen pis suların kanallara akıtılmasında aracı olarak kullanılmaktadır. Bu yüzden pimaşlarda oluşan tıkanıklıklar giderlerimizden taşarak evimize taşa bilmektedir. Pimas açma işlemi oluşturabileceği sorunlar kadar çözümleri de en doğru şekilde yapılmalıdır ki bir daha böyle bir sorunla bir daha karşılaşmamızı engellemiş oluruz. Pimaş gideri tıkanıklığında gereksiz çabalar harcamaktansa pimaş açma konusunda uzmanlaşmış tesisatçıları aramak olmalıdır. Bu tarz hizmet veren tesisatçılarımız sorun nerede oluştuysa son teknolojik cihazlarla ev veya is yerlerinize gelmektedir. Cihazların ucunda ki uzun ve kalın hortumlar sayesinde gider yolu açılarak pimaşlarınızın içine girilerek pimaş içinde oluşan bütün pisliklerin giderlerin içinde hızlı bir şekilde dönen hortumlar sayesinde kanallara akıtılmasını sağlamaktadır.Pimaş açıcı işlemlerini yaparken pimaşlarınızın etrafında hiçbir kırma işlemi yapılmamaktadır. Eski zamanlarda pimaş açma işlemi için öncelikle bütün giderlerin etrafının kırılarak borulara ulaşılmaktaydı. Tabi ki bu işlem de hem günlerce sürebilmektedir hemde gereğinden çok fazla masrafa neden olmaktadır.

Pimas açma firması artık günümüz de bu işlemi hem daha kısa sürede hemde çok cüz-i fiyatlara yapan tesisatçılar bulunmaktadır. Eğer sizde böyle sorunlar yaşıyorsanız kalıcılığı ve güvenli işlemi ilke edinmiş tesisatçıları arayarak gönül rahatlığıyla bütün işlemler hakkında bilgi alabilir ve gerektiği zaman da bizlerden yardim isteyebilirsiniz.

Robotla Pimaş Tıkanıklığı Açma

pimas-acmaPimaş, evlerimiz de iş yerlerimizde ve diğer yaşam alanlarımızda bulunan gider açıklıklarına bağlanarak gider çıkışı sağlanan borulardan oluşmuş yapılardır. Bu borulardan oluşmuş ağlar şeklinde olan sistemlerdeki borular ise genel de PVC ‘den yapılmaktadır. Diğer maddelerden yapılmış olan borularda kullanılmaktadır. Tüm sıkça kullanılan sistemlerde olduğu gibi bu sistemlerde de sorunlar, bozulmalar, patlamalar ve pimaş tıkanıklığı yaşanmaktadır. Bu tıkanıklıkların çeşitli sebeplerden ötürü olduğu bilinmektedir. Bu nedenler ise bazen çevresel, bazen evsel ve bazen de biz insan kaynaklı olabilir. Günümüzde kullanılan teknolojinin nimetlerinin hat safhalarda olduğunu biliyoruz ve bu teknolojileri hemen hemen her sorun yaşadığımız alanda devreye sokarak kullanmaktayız. Teknolojinin yararlarını insanoğlu olarak sonuna kadar kullanmaktayız.

İstanbul Pimaş Açma

Pimaş tıkanıklığına sebep olan olayların gerek tespit mekanizmasında gerekse olaya çözüm sağlamak açısından iki amaçla da kullanılmaktadır. Pimaş tıkanıklığı için teknolojiden de yararlanılarak üretilmiş cihazlar bulunmaktadır. Bu cihazlar ise alınıp ev aleti gibi kullanılan cihazlar değildir. Pimaş tıkanıklığı açma cihazı kullanabilen uzman teknisyenler bulunmaktadır. Bu teknisyenlerin çalıştırıldığı uzman ekipler ile sorunlar ortadan kaldırılmaktadır. Bu işlemlere neden olan tıkanmalar ise klasik evlerde bulunan gider tıkanmalarıyla benzer sebeplerden oluşmaktadır. Bu tıkanmalar tabi ki önlemler alınarak daha aza indirilebilmektedir. Ancak ne kadar aza indirilmiş olsa da her kullanılan aksam ve mekanizma için bu durum gerçekleşmekte ve tıkanma olması kaçınılmaz bir sondur. Uzman servislerden yardım alınarak kırmadan pimaş açma işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

Robotla pimaş açma işlemine neden olan sorunlardan biride boru ağlarında zamanla tıkanıklığa sebep olup hayatınızı kilitleye bilmektedir. Pimaşlar sadece giderlere has kullanılan bir malzeme değildir. Pimaşlar çatılarda yada teraslarda şiddetli yağan ve bir anda birikmeye neden olan yağmur suyunun uzaklaştırılmasında da kullanılmaktadır.

Pimaş Açma Firması

pimas-acmaBalkon ve teraslarda yada bazı büyük bahçelerde biriken suların tahliye edilmesi içinde kullanılmaktadır. Bu şekilde kullanılan pimaşlar da ise yağmur suyuna karışmış pimaş borularından geçemeyecek ve suyun tahliyesine engel olacak büyüklükte parçaların boruya gelmesiyle tıkanıklıklar görülür. Bu tıkanıklıklara sebep olan bahçenize ve balkonunuza atılmış ambalaj atıkları, su şişeleri, ağaç yaprak ve dalları olabilir. Diğer tıkanıklık sebebi ise evlerde kullanılan pimaşları tıkanmasına neden olan koşullardır. Bu nedenler ise mutfak lavabosu tıkanıklığına sebep olan ve yemek yapmanızı engelleyen sebeplerden lavabonuza döktüğünüz kullanılmış kızartma yağları ve çay posaları pimaş tıkanıklığına neden olabilir. Evinizin diğer lavabolarında ise saç telleri tıraş sonrası dökülen sakallar ve kağıt atıklar pimaş tıkanıklığı nasıl açılır sorularına yol açmaktadır.

Pimaş Borularındaki Tıkanıklığı Açmak

Küvet ve banyolarda da ise yine dökülen saç telleri, yanlışlıkla pimaşa kaçan büyük parçaların ve ambalaj atıkları pimaş tıkanıklıklarına neden olmaktadır. Tuvaletlerde ise yine saç telleri ve tuvalete atılarak tıkanma sebebi olma tuvalet kağıtları pimaş tıkanma sebebidir. Bu pimaş tıkanmaları bu sitemden giden suların bir süre sonra geri gelmesi ve gitmemesi durumuyla anlaşılmaktadır. Pimaş açma servisi ise tamda bu noktada devreye girmektedir. Pimaş açma işlemini yapan uzman ve cihazlarla donatılmış işinde profesyonelleşmiş kurum ve kuruluşlarla yapılmaktadır. Bu cihazla kameralı görüntüleme sistemine sahip işini bir insan dan dan daha iyi ve hiçbir alanı kırıp dökmeden yapan cihazlardır. Kamera ile sorunun yani tıkanmanın bulunduğu alanı kırmadan tespit edebilme yeteneğine sahiptir. Daha sonra ise pimaş tıkanıklığını açmak için özelleşmiş bir başka cihaz kullanılarak tıkanıklık açılır.

Meba Tesisat elemanlarını özenle seçmekte eğitimlerine ve sertifikalarını büyük bir disiplin ve ciddiyetle inceleyerek bu ekipleri oluşturmaktadır. Giderler hayatımızda önemli bir yer oluşturmaktadır. Bu personeller son teknolojiyle üretilen ve bu iş için özelleşmiş cihaz ve küçük robotlarla donatılmıştır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ