İstanbul Avrupa
0(212) 461 70 96
İstanbul Anadolu
0(216) 388 07 08
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp
0(533) 353 09 09

Peteklerin Havası Nasıl Alınır? 7 Nisan 2016

Peteklerin Havası Nasıl Alınır?

Hava kirliliğinin oldukça fazla olduğu şu dönemlerde peteklerin temizlenmesi de ciddi bir ihtiyaç haline gelmiştir. Kalorifer petekleri düzenli olarak temizlenmediğinde hava kirliliği ve insan etkenleri ile büyük sağlık sorunları ortaya çıkabilmektedir. Özellikle kış aylarının ortasında kaloriferlerinizde bir arıza gelmesini istemezsiniz değil mi? Eğer cevabınız “Hayır istemem.” ise hemen bize ulaşın ve son teknoloji ile tasarlanmış cihazlarımız ile kaloriferlerinizi temizleyelim. Böylelikle kış aylarınızı sağlık ve huzur içerisinde geçirin.

İstanbul Petek Temizliği.1Peteklerin Havası Neden Alınmalıdır?

Deneyim ve kaliteyi birleştiren bir tesisat şirketi olarak peteklerin havasının neden alınması gerektiğini sizlere örnekler ile anlatacağız. Pek çok insan peteklerin havasının alınması gerektiğini bilir hatta “Peteklerin havası nasıl alınır?” diye merak eder ancak bu konunun önemini bilmez. Peteklerin havası zamanında alınmadığı zaman petekleriniz yeterince ısı vermez. Bu da evlerinizin beklediğinizden soğuk olmasına neden olur. Üstelik petekler ısınamadığı için elektrik ve doğalgaz harcamalarını da katlayacak ve bu durum da size yüksek miktardaki faturalar olarak geri dönecektir. Eğer peteklerinizin bir bölümünün ısınmadığını düşünüyorsanız hemen bize ulaşın. “Peteklerin havası nasıl alınır?” diye düşünüp faturalarınızın katlanmasını beklemeyin, biz gelip son teknoloji aletlerimiz ile peteklerinizin havasını alalım.

Peteklerin Havası Ne Sıklıkla Alınmalıdır?

Peteklerin havasının belli bir düzende alınması da çok önemlidir. Yani “Peteklerin havası nasıl alınır?” sorusuna ek olarak peteklerin ne sıklıkla temizlenmesi gerektiğini de sormanız gerekmektedir. Uzmanlar maksimum 2 yılda bir peteklerin temizlenmesi gerektiğini söylemektedir. Özellikle kış ayları başlamadan sonbahar zamanlarında peteklerinizi mutlaka temizletmelisiniz. Pek çok insan yaz aylarında kalorifer petekleri çalışmadığı için havasının alınması gerektiğini fark edemeyebilir. Bu nedenle siz işi garantiye almak için mutlaka kış başlamadan kalorifer peteklerinizin bakımını, kaloriferler yanmadan yaptırın. Böylelikle kış aylarınızı güven içerisinde geçirebilirsiniz. Meba tesisat olarak kaloriferlerinizin güvenli bir şekilde havalarını alıyoruz ve bu durum 2 yıllık bir döngüye giriyor. Temizlediğimiz peteklerle ilgili belli bir süre geçmeden kesinlikle şikayette bulunmayacağınızı da garanti ediyoruz.

İstanbul Petek Temizliği.5Peteklerinizi Nasıl Temizliyoruz?

Teknolojinin her sektörde geliştiği bir dönemde biz de bu duruma uyum sağlamak için peteklerinizi son teknoloji ile üretilmiş son model cihazlar ile temizliyoruz. “Peteklerin havası nasıl alınır?” talebi ile bize ulaştığınız zaman profesyonel ekiplerimiz evinize gelerek ilk olarak temizlenmesi yani havasının alınması gereken kalorifer peteklerini tespit ediyor. Daha sonra hiçbir şekilde peteklerinize ya da su tesisatınıza zarar gelmeyecek şekilde peteklerin anahtarı açılarak özel cihazlar ile hava alma işlemleri gerçekleşiyor. Pek çok insan peteklerin havasının alınması durumundan endişe duymakta ve etrafın kirleneceğini düşünmektedir. Meba tesisat olarak oldukça titiz ve dikkatli çalışıyoruz ve peteklerinizi son derece profesyonel bir şekilde temizliyoruz.

Petekleriniz Temizlenirken Hangi Cihazları Kullanıyoruz?

Peteklerinize en az siz kadar biz de önem veriyoruz ve bunun için son derece kaliteli ve sektördeki en profesyonel cihazları kullanıyoruz. Peteklerin havasının alınması pek çok insana kolay gibi görünse de aslında çok dikkatli olunması gereken bir durumdur. “Peteklerin havası nasıl alınır?” diye sorsanız pek çok cevap alabilirsiniz ancak bunların hiçbiri bizim temizliğimiz kadar profesyonel olmayacaktır. Kullanacağımız cihazları ilk olarak test ediyoruz ve böylece herhangi bir problem olma olasılığını en aza indiriyoruz.

İstanbul Petek Temizliği

Neden Meba Tesisat?

Aslında bu soruya verebilecek pek çok cevabımız var. İlk olarak Meba tesisat, eski yöntemler yerine her zaman yenilikçi ve profesyonel çalışmayı tercih ediyor. Bildiğiniz tüm tesisat işlerini unutun. Meba tesisat ile son derece teknolojik bir şekilde peteklerinizi temizliyoruz. “Peteklerin havası nasıl alınır? Duvarlarım yıkılacak mı kırılacak mı?” diye merak ediyorsanız bu konuda da herhangi bir endişeye gerek yoktur. Duvarlarınıza, kalorifer peteklerinize, tesisatınıza hatta kombinize bile kesinlikle zarar vermeden büyük bir dikkatle çalışıyoruz. Piyasaya göre kıyasladığınız zaman fiyatlarımızın yaptığımız işlere göre oldukça uygun olduğunu da söyleyebiliriz. Bu kadar duruma rağmen hala “Neden Meba Tesisat?” diye soruyorsanız sitemizin sol üst bölümünde yer alan referanslar butonundan daha önce yaptığımız işleri inceleyebilirsiniz. Böylece bize gözünüz kapalı bir şekilde kalorifer peteklerinizi emanet edebilirsiniz.

Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Tüm sorularınız ve problemleriniz için size 7 gün 24 saat hizmet vermek için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. “Peteklerin havası nasıl alınır?”, “Peteklerim neden ısınmıyor?”, “Peteklerden su damlıyor.” gibi soru ve sorunlarınız için internet sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan bize hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Sitemizde Bursa, İstanbul Avrupa yakası ve İstanbul Anadolu yakası için 3 tane iletişim numarası bulunmaktadır. Yaşadığınız yere göre bu numaralardan birini seçip bize hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Buna ek olarak eğer isterseniz e mail adresimizi yine internet sitemizden alarak bize e mail yolu ile de ulaşabilirsiniz. Peteklerinizin profesyonel bir şekilde temizlenmesini ve düzgün bir şekilde çalışmasını istiyorsanız hemen size en uygun olan numaradan bize ulaşın.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ