İstanbul Avrupa
0(212) 461 70 96
İstanbul Anadolu
0(216) 388 07 08
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp
0(533) 353 09 09

Peteklerin Altı Isınmıyorsa Ne Yapmalısınız? 7 Nisan 2016

Peteklerin Altı Isınmıyorsa Ne Yapmalısınız?

Kalorifer petekleri özellikle kış aylarının en önemli parçaları olarak görülmektedir. Özellikle kışın en soğuk zamanlarında bozulan ya da tam ısınmayan petekler pek çok insan için işkence gibi görülmektedir. Biz Meba tesisat olarak peteklerinizi usta bir şekilde temizliyoruz ve böyle sorunlar yaşamanıza engel oluyoruz. Özellikle altı ya da bir bölümü ısınmayan peteklerin tesisatınıza ve sağlığınıza zarar vermemesi için çalışıyoruz. Bize iletişim numaralarımızdan, e mail adreslerimizden ve internet sitemizden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Peteklerin Altının Isınmamasının Nedenleri Ne Olabilir?

Peteklerin altı ya da bir bölümü ısınmıyorsa bu peteğinizin temizlik zamanının geldiğini göstermektedir. Böyle bir durum ile karşılaştığınızda profesyonel kişilerin peteklerinizi temizlemesi gerekmektedir. Kalorifer petekleri delikli yapıları nedeniyle çok kısa bir süre içerisinde kirlenebilmektedir. Bu nedenle düzenli olarak temizlenmesi oldukça önemlidir. Biz teknolojik cihazlarımız ile hızlı bir şekilde kalorifer peteklerinizi temizliyor ve peteklerinizdeki problemlerin hemen çözülmesi için çalışıyoruz. Peteklerin altının ısınmamasının bir diğer nedeni ise tesisat borularında olan sorunlar olabilir. Bunun için de özel görüntüleme sistemlerimiz ile hızlı bir şekilde tesisatta olabilecek sorunu tespit edip müdahale ediyoruz. Şimdi genel olarak “Peteklerin altı ısınmıyorsa ne yapmalısınız?” konusuna değineceğiz.

Peteklerin Altı Isınmıyorsa İlk Olarak Ne Yapmalısınız?

Peteklerin altı ısınmıyorsa ne yapmalısınız?” sorusuna ilk yanıt mutlaka güvenilir bir tesisat şirketi ile görüşmelisiniz yanıtı verilmelidir. Az sonra bahsedeceğimiz durumlardan sonra bunu daha iyi anlayacağınızı düşünüyoruz. Peteklerinizin bir bölümünün yanmadığını fark ettiğiniz zaman çok fazla enerji harcamaması için kombinizin ilgili bölümünü kapatabilirsiniz. Böylece eğer kombide ya da tesisat borularında bir su kaçağı durumu varsa onun zararlarını da en aza indirmiş olursunuz. Peteklerin altının ya da belli bir bölümünün ısınmaması genellikle umursanmaz ancak bu durum devam ederse daha büyük problemlere yol açabilmektedir. Bu nedenle eğer böyle bir şey fark ederseniz size en yakın bayimizin iletişim numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Peteklerin Temizliği Nasıl Yapılır?

Kalorifer peteklerinizi temizlerken kesinlikle oldukça temiz ve sağlıklı bir şekilde çalışıyoruz. Bu konuda profesyonel ve deneyimli olan ekiplerimiz, son teknoloji ile üretilen cihazlar ile peteklerinizdeki sorunun ne olduğunu anlamaktadır. Sorun bulunduktan sonra ise ekiplerimiz son derece profesyonel bir şekilde bu sorunu çözmek için çalışmaktadır. Eğer peteklerinizdeki sorun kirli olmaları ise teknolojik cihazlar ve temizleme aletleri ile hızlı bir şekilde peteklerinizin temizlenmesini sağlıyoruz. Eğer tesisatınızda ya da kombinizde bir sorun varsa da sorunun nereden kaynaklı olduğunu çözüp olabilecek en profesyonel biçimde sorunun çözülmesi için çalışıyoruz. “Peteklerin altı ısınmıyorsa ne yapmalısınız?” diye düşünmeden hemen bizi arayabilirsiniz.

cool1

Petek Temizliğinin Önemi Nedir?

Peteklerin düzenli olarak temizlenmesi hem sağlık açısından hem de maddi açıdan çok önemlidir. Şimdi bunun nedenlerinden bahsedelim. İlk olarak bir kısmı yanmayan peteklerin genellikle kirli olduğunu var sayarsak, evde sürekli kirli hava soluduğunuzu da söylememiz gerekmektedir. Kirli hava solumak ise ciddi hastalıklara neden olabilmektedir. Yani “Peteklerin altı ısınmıyorsa ne yapmalısınız?” konusu aslında sağlık açısından da oldukça önemlidir. Maddi açıdan ise peteklerin bir bölümünün yanmaması hem daha büyük problemlere yol açabilir hem de daha fazla enerji harcayan kombiniz faturalarınızın ciddi oranda artmasına neden olabilir. Petek temizliği her açıdan çok önemlidir. Peteklerin bir bölümü yanmadığı zaman hemen sorun bulunamazsa kombinizden tesisatınıza kadar pek çok şey zarar görebilir. Bu nedenle “Peteklerin altı ısınmıyorsa ne yapmalısınız?” sorusuna en mantıklı yanıt hemen bizi aramanızdır.

Petekleri Nasıl Temizliyoruz?

Deneyimlerimizi teknoloji ile birleştirdiğimiz işlerimizde kalorifer peteklerinizin ilk defa kullanılıyormuş gibi olması için son derece teknolojik cihazlar kullanıyoruz. Peteklerinizin içindeki kirli suyu bazı cihazlar ile çıkardıktan sonra, peteğinizin içinde kalabilecek kirlere karşı peteğinizi dikkatli bir şekilde temizliyoruz. Bu işlemler sırasında herhangi bir yere zarar vermemek de ustalarımızın deneyiminin bir sonucu olarak karşımıza çıkıyor. “Peteklerin altı ısınmıyorsa ne yapmalısınız?” konusunda herhangi bir yere zarar gelecek diye endişe duyuyorsanız bu konuda bize kesinlikle güvenip kalorifer peteklerinizi ve su tesisatınızı emanet edebilirsiniz.

Peteklerinizi Ne Kadar Sürede Temizliyoruz?

Son olarak sizlere petek temizliğinin ne kadar sürede tamamlandığından ve bu sürecin nasıl bir döngüye sahip olduğundan bahsedeceğiz. Kalorifer peteklerinde biriken kirli suyun dışarı çıkarılması ile başlayan bu temizlik döngüsünde profesyonel ekiplerimiz kirli suyun herhangi bir yere damlamaması için teknolojik bazı aletler kullanmaktadır. Bu sayede de petekleriniz hem çok hızlı hem de çok güvenli bir şekilde temizlenmektedir. “Peteklerin altı ısınmıyorsa ne yapmalısınız?” dendiği zaman kalorifer peteklerinizin söküleceğini düşünüyor ve endişe duyuyorsanız buna da gerek yok. Hiçbir şekilde peteklerinizi yerinden çıkarmıyoruz ve bu sayede de petek temizliği işlemlerini oldukça kısa bir süre içerisinde gerçekleştiriyoruz. Yaptığımız çalışmaları internet sitemizden inceleyebilir ve petekleriniz ile ilgili her türlü sorununuzda bize hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ