İstanbul Avrupa
0(212) 461 70 96
İstanbul Anadolu
0(216) 388 07 08
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp
0(533) 353 09 09

Logar Temizleme 3 Ekim 2013

Logar Temizleme

logar-temizleme

Logar temizleme gibi bölümlerde oluşabilen en çok büyük etken logarın temel noktasında kırılmaların söz konusu olmasıdır. Bununla birlikte logar yapım aşamasının  uzun süreçler öncesi inşa edilip ve dolayısıyla uzun sürece dayalı yapım aşamasına maruz kaldığından  yavaş  yavaş  eskime olabiliyor eskime ile birlikte içine bilinçsizce atılan atık maddelerin ve atılan kağıtların zor erimesiyle bir sorun olması çok mümkündür .Mümkün olan bu durum ise gider borularının tıkanmalarına bir nedendir.Tıkanan boruların onarılıp bakım yapılması çok eskiye dayanan çözümler artık kalıcı çözümler üretmemektir. Karşılaştığınız bu gibi  logar temizleme işleminde ilk olarak firmalara baş vurup randevu almanız gerekmektedir bu randevu ise uzun süreli verilen  gecikmeli sistem değildir. arayıp sorununuzu bildirmeniz ve gün içerisinde adresinizi vermeniz yeterlidir.Böylece firmada ki ekibimiz  sorunlu alana gelip ilk öncelikle kalın hortumu  boruların iç kısımlarına yerleştirerek çalışmasına neden oluyor  çalıştığı esnada  tıkanmaya faktör olan bütün maddeleri bütün ince ayrıntısına kadar tam detay bir şekilde atıkların parçalanmasını sağlıyor. Tabi bu hortum  basit bir hortum değildir. Bütün bu aşamalardan sonra eskiden kalmış yöntemleri tercih etmeye gerek bile kalmıyor.Çevrenize sağlıklı bir  yaşama alanı sunmak tamamen sizin elinizde daha bilinçli davranıp atık maddeleri atmamaya özen gösterip çevreci olursak gider tıkanıklığı olmayabiliyor kısacası ekibimiz kısa süreçli logar temizleme  işlemini  almak istediğiniz sonucu size vererek iyi bir hizmet sunuyor.

Logar Temizliği

logar-temizlemeİnsanların yerleşik hayata geçmesiyle birlikte taşıdığı yerleri belli planlara göre yapmaya devam etti. Bu şehir planlama işlemi çok eski yıllara dayanmaktadır. İnsan düzenle aynı anda yeryüzüne inmiştir. İnsanın genetik yapısında bazlarla düzen ve planlama yeteneği kodlanmıştır. Bu şekilde insan planlamayı her ne kadar içgüdüsel bir durum olarak tanımlansa da aslında insan planlamayı doğa anadan öğrenmiştir doğa ana her şeyi bir bir planlayıp ona göre bir düzenle işlemesini sağlamaktadır. İnsan öğrenirken doğa ve hayvanları gözlemlemiş bugün de davranış bilimciler tarafından bu savunulmaktadır. İnsanın plan yaptığıyla ilgili kanıtları yerleşik hayata geçmek ve belli bir düzen içerisinde yaşama geçmişlerdir. Bu durum yapılan arkeolojik kazılarda ortaya çıkmıştır. Ülkemizde bilinen en eski antik kent Efes antik kentidir. Efes antik kentinde belirli hatta günümüz de bulunan şehirlerden daha iyi bir planlama ile kurulmuş ve insanlar yaşamıştır. Kütüphanelerden, toplu ilkel tuvaletlere ve pazara ve anifi tiyatrolara kadar şehirde her şey belli bir düzen içerisindedir. Bir şehrin ne kadar gelişmiş olduğu bu şehir planlamasına bakılarak anlaşılabilir. Bu şehrin planlamasında alt yapı da oldukça önemlidir.

Logar Açma

logar-temizlemeŞehrin alt yapı hizmeti ne kadar iyiyse verilen alt yapı hizmeti de o kadar iyidir. Alt yapıyı oluşturan hizmetler enerji, haberleşme hizmetleri, ulaştırma hizmetleri, kanalizasyon ve su hizmetleridir. Şehrin alt yapısında oluşabilecek olası bir sorunda bu hizmetlerde de aksaklık görülür. Her sistemde olduğu gibi alt yapı siztemin de bazı problemler oluşabilir. Logar tıkanıklıkları en çok rastlanan problemlerdir. Logar temizliği işlemi uzman ekiplerce yapılarak sorun diğer sistemleri etkilemeden çözülür. Logar temizleme işlemi kolay gibi görünse de profesyonel logar açma servisleriyle bu işlem yapılması gerekmektedir. Temizleme işlemi genelde şehirlerde belediyeler tarafından üstelenilmekte ve bu belediyelerin çalıştığı anlaşmalı logar açma servisleri ile problemin çözümü yolunda ilerleme kaydedilmektedir. Bazı belediyeler de ise bu donanımlı ekip kendi hizmet bünyelerinde oluşturularak hizmet vermektedir. Logar temizleme işlemi bu servisi veren ekiplere bir telefonla hızlı bir şekilde ulaşılmasıyla başlar ve sorunun çözülüp servis veren ekibin güler yüzüyle hizmeti son buldurmasıyla sonlanır. Çağrıyı alıp tıkalı olan logarın yanına gelen ekipler önce gözlem yapmak suretiyle problem boyutu hakkında bilgi toplanır.

Logar Temizleme Fiyatları

logar-temizlemeDaha sonra bu şekilde tam bilgiye ulaşılamazsa bu servisin son teknolojiye sahip olan kameralı görüntüleme ile bu logarda tıkanmaya neden olan kötü canavarı görüntüler ve bununla savaşarak kahraman öğütücüyü logara gönderir. Logar da tıkanmaya neden olay sorun analiz edilip raporlanır ve uygulanacak en başarılı ve en hasarsız yöntem uygulanmaya başlar. Logar tıkanıklığı risk oluşturan tıkanıklıklardır. Bu nedenle açılma sırasında dikkatli olmak gerekir. Lagarların sadece Ninja kaplumbağaların evleri olduğu tek yer çizgi filmlerdir. Lagarlar hiçbir zaman masum değildir. Logar açma işlemi üstüne basa basa söylenmelidir ki kesinlikle işinde mükemmel eğitim ve cihazlar ile yapılmalıdır. Logarlar da kanalizasyon atıkları da bulunmaktadır. Bazen logar da bulunan maddelerden ötürü gaz birikmelerine neden olur. Metan gazı ise oldukça patlayıcı bir gazdır. Bu nedenle evimize çağırdığımız ustalar bu işi kesinlikle yapacak bilgiye ve ekipmana sahip değildir. O ustalara lagar açma işlemi yaptırılmamalı eğer böyle bir durumla karşılaşılırsa hemen usta oradan uzaklaştırılmalı ve işinde uzman eğitim almış kişilerden oluşan servis ekipleri olay yerine çağrılmalıdır. Logarda birikmiş bir metan gazının şehrin altına yerleştirilmiş bir bombadan farkı yoktur. Ustamız gayet iyi niyetiyle logarı kırarak açma işlemi yaparken metan gazı patlaması gerçekleşip can kaybına ve kendi canına neden olabilir. Bu işlem oldukça önemli bir işlemdir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ