İstanbul Avrupa
0(212) 461 70 96
İstanbul Anadolu
0(216) 388 07 08
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp
0(533) 353 09 09

İstanbul Pimaş Açma 7 Nisan 2016

İstanbul Pimaş Açma

İstanbul pimaş açma işlemleri; aslına bakacak olursak pek çok ev ve iş yeri için en fazla önem teşkil eden tesisat aşamalarının başında gelmektedir.  Bunun yegane sebebi ise tıkanmış olan lavabo ve kanalizasyon giderlerinin yaşanılan mimarideki bütün akıcı işlevsellikleri durma noktasına getirmesidir. Su borularının eskisi gibi kaliteli ve hızlı bir işleyiş göstermemesi de ortaya tıkanıklık ve sızıntı gibi durumları çıkaracağı için için sizlerin gerçekten de belli başlı hususları göz önüne alarak adımlarınızı ona göre şekillendirmeniz gerekmektedir. Özellikle de günümüzde pimaş açma ve kanalizasyon su borularını temizleme işlemleri geçmiş zamanlardaki kırmalı dökmeli işlemlerden ziyade çok daha teknolojik bir çözümleme ile sonuca ulaştırılmaktadır.

Pimaşlar Neden Tıkanır?

İstanbul pimaş açma işlemlerinin genel özelliklerine değinmeden önce pimaşlar yani su borularının tıkanma sebeplerine dair birkaç önemli cümle kurmak istiyoruz. Keza su borularının tıkanabilmesine sebebiyet verecek birbirinden farklı sebepler bulunmaktadır. Ki zaten bu sebeplerin içerisinde tuvalet giderlerine yabancı maddelerin atılmasını birinci sırada gösterebiliriz. Yabancı maddeler, tuvalet kağıtları ve benzer türden materyaller mevcut pisliğin borular içerisinde ilerleyiş göstermemesine sebep olmaktadır. Bu belli bir zaman sonra su borularının tıkanmasına ve akıcı ilerleyişlerin durmasına sebep olmaktadır. Bunun dışında da her geçen zaman ile birlikte de daha da fazla pislik birilimi ve dışsal etkenler mevcut tıkanıklığı açıkça gözler önüne serecektir.

İstanbul Pimaş Açma (1)

Pimaş Tıkanıklığını Nasıl Anlarız?

İstanbul pimaş açma işlemleri esnasında sizlerin mevcut tıkanıklığı anlayıp yetkili ekiplerden destek alabilmeniz için belli başlı aşamaları göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Bu aşamalar esnasında da şu tarz bir sıralama sizler açısından önem taşımış olacaktır;

  • Lavabolardaki muslukların dengesiz bir şekilde çalışması – bazen tazyikli, bazen beklemeli –
  • Lavabolar içerisinde gereksiz ve dikkat çekici rahatsızlığa sahip olan seslerin gelmesi
  • Su faturarındaki dengesiz rakamların belirmesi

gibi etmenlerin kendisini göstermesi ortada bir pimaş tıkanıklığı olduğunu açıkça kanıtlamaktadır. Bu hususlarda ise sizlerin gerçekten de profesyonel bir destek eşliğinde sonuca ulaşmanız gerekecektir. Ki zaten son zamanların en kaliteli tesisat hizmetlerini sunan ekibimizden çok memnun kalacaksınız.

Tıkanıklıkları Kendimiz Giderebilir Miyiz ?

Bu sorunun cevabı kesinlikle hayır olmak zorundadır. Çünkü gerçekten de bu tarz bir eyleme geçiş yaptığınız takdirde ilk başlarda olumlu sonuçlar ile karşılaşma durumu olsa da ilerleyen dönemlerde ortaya çok daha fazla sıkıntıların çıkma ihtimalleri doğacaktır. Bu ihtimalleri en aza indirmek için ise az önce de üzerinde durduk; mutlaka profesyonel bir destek ile faaliyetlerinizi sürdürmelisiniz. Bu destekler mevcut tıkanıklıkların sadece pompalama ya da kimyasal ilaçlama ile çözülmesinden öte çok daha profesyonel bir teknik donanımla gerçekleştirileceği için, İstanbul pimaş açma evrelerinde %100 kalite ve kusursuz başarı anı anına tesisatlarınıza monte edilecektir.

İstanbul Pimaş Açma (3)Hangi Yöntemler Kullanılıyor?

İstanbul pimaş açma işlemleri dahilinde tıkalı kalan pimaşların açılma aşamalarında teknolojik, bilgisayarlı ve robot cihazların kullanımından söz edebiliriz. Özellikle de bu cihazların mevcut tesisat sistemi ve mimari dokuya zarar vermeden şekil alması durumları da ortaya gerçekten de sağlam ve bir o kadar da uzun ömürlü sonuçları çıkaracaktır. Ki sistem kamera ile öncelikli kontrol edildikten sonra cihaz ile pompalama sistemi ve temizlik aşamalarına geçişle devam edecektir. Tüm bu aşamaların düzenli bir şekilde yansıması da ortaya gerçekten de başarılı sonuçların çıkmasına vesile olacaktır. Bu başarılı sonuçlara ise Meba Tesisat ayrıcalıkları ile ulaşabilmeniz her açıdan ayrıcalıklı sonuçları beraberinde getirecektir.

Robot Sistemi ile Tıkanıklık Nasıl Açılır?

İstanbul pimaş açma işlemleri esnasında öncelikle kamerasız bir işlevsellik asla düşünülemez. Bunun yegane sebebi ise kamera sisteminin her açıdan avantajlı ve kesin sonuçlara ulaşabilmeniz için büyük bir referans kaynağı olduğunu belirtmek isteriz. Bunun dışında da kameranın yanında termal sistemlerde robot teknolojinin daha da hızlı şekil almasını sağlayacaktır. Zaten mevcut cihazın tesisat sistemi içerisine monte edilmesi ile birlikte mevcut tıkanıklık çözme seansları da kademeli bir şekilde mutlak çözümlere ulaşabilmek adına kendisini göstermeye başlamış olacaktır. Bu sebepten de mutlaka ama mutlaka kendiniz için en başarılı olanı seçmeli ve bu aşamalara tesisat sistemlerinizi teslim etmelisiniz.

Bizlere Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Meba Tesisat olarak bizlere ulaşım her açıdan alternatif kolaylıkları beraberinde getirmektedir. Firmamız ile hem anlık canlı destek hizmetleri, hem mail, hem de çağrı merkezleri üzerinden gelişecek bir iletişim ağı kurabilirsiniz. Bu ağ kapsamında da zaten anı anına yapılacak olan geri dönüşler ile mevcut sorunlarınız hemen ortadan kalkmış olacaktır. Her daim kalite ve tesisat sistemlerinizde kusursuz bir alt yapı ağı sağlamak istiyorsanız eğer Meba Tesisat olarak bizler ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Son zamanlardaki mükemmel teknolojik sistemlerimiz sayesinde sıkıntısız olanı rahatlıkla kendi kazançlarınız içerisine aktarmış olacaksınız. Şunu da her zaman göz önüne bulundurmanız gerekir ki, pimaş borularının akıcı olması evinizdeki sağlamlık açısından önemlidir. Bu sebepten bahsetmiş olduğumuz bütün bu aşamaları mutlaka göz önünde bulundurmalısınız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ