İstanbul Avrupa
0(212) 461 70 96
İstanbul Anadolu
0(216) 388 07 08
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp
0(533) 353 09 09

İstanbul Petek Temizliği 7 Nisan 2016

İstanbul Petek Temizliği

İstanbul petek temizliği açısından firma olarak son zamanlarda hemen hemen her ilçe ve semte sunmuş olduğumuz hizmetler ile sağlam ve profesyonel hizmetler eşliğinde adımlar atmaktayız. Özellikle de kış aylarında doğal gaz faturaları ve sıcaklık derecelerinin eş zamanlı bir şekilde yükselmesine rağmen arzu edilen sıcaklığa bir türlü ulaşılamaması, peteklerinizdeki sıkıntıyı açıkça ortaya çıkarmaktadır. Bu durumda ise sizlerin sağlam ve profesyonel bir tesisat yardımı almanız gerekmektedir. Bunun için günün her anında hizmet verme olanağına sahip olan Meba Tesisat olarak bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Özellikle de her aşamada müşteri memnuniyetini merkez noktasına alan çalışanlarımız, bu sayede de kaliteli hizmetleri eş zamanlı olarak lanse ettirmeyi başarmaktadır.

Petekler Neden Kirlenir?

İstanbul petek temizliği açısından kirlenmiş ve eskisi gibi verimli olamayan peteklerin bu hale gelmesindeki ana etmen aradan geçen senelerdir aslında. Özellikle de her geçen kış ile birlikte ısınan peteklerin buhar yapması ve bu buharın damlacıklar halinde peteklerin içerisine damlaması, birikmiş olan kir ve pas ile buluşması ortaya çamur ve tortular çıkarmaktadır. Bu tortuların ise belli bir dönem sonra petek içerisindeki ısının dengesini bozduğun söylemeliyiz. Bu sebepten dolayı da geçen zaman içerisinde hem kalite, hem ısı, hem de maddi açıdan büyük kayıpların yaşanma ihtimalleri artmaktadır. Tüm bunların yanında kaloriferlerin kirlenmesine sebep olan etmenlerden biri olarak da gaz donmasını gösterebiliriz.

window-hot-and-coldPetek Temizliği Zamanı Geldiğini Nasıl Anlarız?

İstanbul petek temizliği zamanı geldiğini anlamak için belli başlı etkenlerin üzerinde durmanız gerekmektedir. Özellikle de bu etmenler içerisinde en fazla dikkat çekenlerini şu şekilde sıralamak mümkün olabilir;

  • Doğal gaz faturasının gereğinden fazla – astronomik rakamlar – yüksek gelmesi
  • Peteklerdeki ısının belli bir noktada toplanması
  • Peteklerdeki ısının aniden yüksek, aniden de düşük seviyelere ulaşması
  • Peteklerin vanasından istemsiz bir şekilde kirli suların gelmesi
  • Kombi ve şofbenlerdeki suların dengesi bir ısı düzeni ile gelmesi

Tüm bu detayları petek ve doğal gaz tesisatlarınız üzerinde görüyorsanız eğer, mutlaka deneyimli bir destek hizmetine başvurmalısınız.

Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Meba Tesisat olarak bizler başlığımızdaki soruya vereceğimiz cevaplar genel anlamda sistematik bir işleyişle şekillenmektedir. Pek çok firmanın aksine petek temizliğinin sadece kaloriferin suyu ile havasını almaktan ibaret olmadığına inanan firmamız; gelişmiş cihazlar ve teknolojik sistemler sayesinde ortalama bir kaç saatlik bir çalışma ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Kimyasal ilaçlama yöntemi ile hem peteklerin, hem de tesisat borularının içerisine yapılacak olan pompalama sistemi ile bütün kir pas ile tortunun çözülmesini ve peteklerin eskisinde de daha hızlı efor sergilemesine vesile olacaktır. Bunun dışında da herhangi bir kırma ya da dökme işlemine ve evinizdeki herhangi bir zarar verme durumuna da asla gerek duyulmamaktadır.

no-window

Petek Temizliği Fiyatları Neye Göre Belirlenebilir?

Aslına bakacak olursak eğer İstanbul Petek temizliği fiyatları genel anlamda sabit ilerlemektedir. ki zaten sizlerin evinizdeki genel yapının doğallığına sadık kalarak gerçekleştirilen yöntemlerin pek çoğunda profesyonelliğin ön planda tutulması da birinci plan olarak sergilenmektedir. Bunun yanında bir de fiyatlama sisteminin belli başlı kampanyalar ve her kesiminin cüzdanına hitap edecek fiyatlandırma politikaları ile müşterileriyle iletişime geçen ekibimiz, bu sayede de etki – tepki reaksiyonunun eş zamanlı bir şekilde pekişmesine vesile olmaktadır. Bu noktada da uzun lafın kısası olarak sizlerin firmamız ile her daim uygun ve aynı zamanda da kaliteli hizmetler alabileceğini söylemek isteriz.

Petek Temizliğinde Nasıl Bir Ekibe Sahibiz?

İstanbul petek temizliği aşamalarımız kapsamında nasıl bir ekibe sahipsiniz? şeklinde bir soru yöneltecekseniz şayet; kendi alanında oldukça deneyimli ve profesyonel çözümler üretebilen akıcı bir ekip cevabını gönül rahatlığı ile verebiliriz. Öyle ki tamamen çözüm odaklı ve asla aceleci olmayan personellerimiz ile program – proje – mutlak sonuç felsefesi ile faaliyetleriniz sürdürmekte olan ekiplerimiz, bu sayede de sizlerin sağlam kazançlar elde etmesine vesile olmaktadır. Gelişmiş petek temizleme cihazları ve belli başlı dönemler içerisinde gaz kaçağı kontrolleri ile ilerletilen işlemlerin tamamında müşterilerin bilgilendirilerek çok daha rahat bir şekilde sonuca ulaştırılması mümkündür. Yani teknik kalite açısından içiniz rahat olabilir.

Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz ?

Kendi alanında oldukça sistemli ve bir o kadar da kaliteli hizmetler sunmakta olan firmamıza günün her anında hem telefon, hem mail, hem de internet üzerinden anlık iletiler ile iletişime geçmeniz mümkün olacaktır. ki alacağınız randevuların akabinde verilen tarihte en kısa zamanda belirtilen adrese gelen ekiplerimiz; sizlerin memnuniyetini ve aynı zamanda da gönlünü fethetmeyi kazanan firmamız, her daim mükemmel ve ile kaliteli olanı sizlerin doğal gaz tesisatları içerisine dahil ettirmektedir. Sağlam ve sistemli ilerleyişlerimizden her daim memnun kalacağınızdan asla şüpheniz olmasın. Şunu da asla unutmamak gerekir ki, hem sıcak bir kış geçirmek hem de maddi açıdan tasarruflar sağlamak için Petek Temizliklerinizi mutlaka yaptırmalısınız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ