İstanbul Avrupa
0(212) 461 70 96
İstanbul Anadolu
0(216) 388 07 08
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp
0(533) 353 09 09

İstanbul Logar Açma 7 Nisan 2016

İstanbul Logar Açma

Logarlar birçok gider tesisatının bağlı olduğu noktalardır. Genelde site ve apartmanlarda ortak olarak o binanın atıklarının biriktirildiği alanlardır. Burada meydana gelen problemler bir evi değil birkaç ev ve iş yerini etkilemektedir. Özellikle çevreyi hijyen yönünden etkileyerek sıkıntıya yol açmaktadır. Böyle bir durumda firmamız Meba tesisat sizlere logar açmak için hizmet vermektedir. Son derece teknolojik cihazlar ile çalışan firmamız deneyimli bir ekiple İstanbul’da logar açma işlemini yapmaktadır. Yeni yöntemleri kullanarak, evinize ve iş yerinize zarar vermeden kısa süre içerisinde sorunu kökünden çözüyoruz. Logar nedeniyle meydansa gelen kötü koku ve taşmalardan sizi kurtarıyoruz. Meba tesisat olarak İstanbul’ un Avrupa ve Anadolu yakasına ve Bursa’ya logar açma hizmeti veriyoruz.

İstanbul Logar Açma (2)

Logar Neden Tıkanır?

Logarlar genelde birkaç evin birlikte kullandığı giderle olduğundan birçok ev atığının birikmesine maruz kalıyor. Genelde logarları en çok tıkayan şeyler kalın ve erimeyen tuvalet kâğıtları, tuvalete atılan ıslak mendiller, poşet ve çocuk bezleri, pedler, plastik ve sert cisimler oluyor. Tuvalet giderine atılan bu cisimler birikerek logarları tıkıyorlar. İstanbul logar açma işlemini yaparken tüm bu cisimleri kameralı cihazlar ile tespit ederek kısa sürede çıkartıyoruz. Logarlarda tıkanmaya neden olan diğer atıklar inşaat sırsında dikkat edilmemiş olan moloz yığınları, harç ve çimento parçaları olmaktadır. Bu gibi durumlarda sizin yapabileceğiniz tek şey firmamızı logar açtırmak için aramak olacaktır. Bazen de logarların içe çökmesi nedeniyle taşmalar yaşanabilmektedir.

Logar Tıkanıklığı İle Ne Tür Sorunlar Oluşur?

Logarlarda yaşanan tıkanıklıklar ile genelde taşmalar yaşanmaktadır. Bu da gerçekten özellikle apartmanların bodrum katları için büyük sorun teşkil etmektedir. Bazen sorun o kadar büyür ki ilk katlarda tuvaletlerde bile geriye taşmalar yaşanır. Bu da eviniz için tam bir felaket demektir. Bu nedenle tıkanıklıkların ilk başlarında müdahale edilmesi çok önemlidir. Bunun en iyi göstergesi kötü koku ve suların geç gitmesidir. İstanbul logar açma hizmetini veren firmamızı tuvalet ve banyoda duyduğunuz kötü lağım koşunda arayabilirsiniz. Burada logarların kameralı cihazlarımız ile tespitini yaparak tıkanıklıkları erken dönemde çözerek daha büyük taşmaların olmasını önlüyoruz.

Logar Tıkanıklığı Sonucunda Kötü Koku Oluşur mu?

Logarlar tıkandığında atıkların orada uzun süre kalması ve pis suyun gitmemesi nedeniyle kötü koku oluşabilmektedir. Bu durumda İstanbul logar açma ve logar yıkama hizmetini vermekteyiz. Burada oluşan tıkanıklığı gidermek amacıyla önce tespiti yapılır. Uzun zamandır beklemiş olan atık sularının boşaltılmasını yaparak kötü kokunun gitmesini sağlıyoruz. Eğer suyun boşaltılmadan orada kalması gerçekleşirse kötü koku devam edecektir. Bu nedenle Meba tesisat olarak kötü kokuya neden olan suyu boşaltıyor ve logarı yıkıyoruz. Böylece kötü koku giderilmiş oluyor.

Tıkanan Logarı Açmak İçin Hangi Yöntemler Kullanılır?

Logardan gelen kötü koku ve taşmalar nedeniyle firmamızı aradığınızda öncelikle tıkanıklığın yeri tespit edilir. Bunun için kameralı cihazlar kullanılmaktayız. İstanbul logar açma işlemi yaparken kamera kullanarak gereksiz boru sökme ve kırmalardan sizi korumuş oluyoruz. Sorunu kamera ile görerek tıkanıklığı açmak için özel üretilmiş son teknoloji cihazları kullanıyoruz. Robotlu cihazlar ile tıkanıklığın tam noktasına ulaşarak tıkanıklığa neden olan atıkları çıkarıyoruz. Kameralı görüntüleme ile tıkanıklık noktalarını tek tek tespit ediyoruz. Sonrasında robotlu cihazlar ile özel yaylı sistemler kullanıyoruz. Bu yaylı istemler ile tıkanıklık yapan atıklar temizleniyor. Böylece tıkanıklık sorunu ortadan kalkıyor. Ayrıca uçlarında bulunan özel aparatlar ile tıkanıklık yapan atıklar çıkarılarak tekrar tıkanma olması önlenmektedir.

İstanbul Logar Açma.4

Logarda Oluşan Tıkanıklık Giderilmezse Neler Olabilir?

Eğer oluşan küçük tıkanıklıklar giderilmez ise ileride büyük bir tıkanıklığa ve logarın tuvaletlerde taşmaya neden olması gibi sorunlar oluşabilir. Bu da eviniz için kötü ve sağlığa uygun olmayan sorunlara neden olacaktır. Meba tesisat olarak İstanbul logar açma işlemi ile kötü koku gelmesi ya da suyun geç gitmesi gibi şikâyetlerinizde de hizmet vererek en küçük tıkanıklıklara kadar açıyoruz. Logar açma işleminde kameralı sistemler kullanarak tüm noktalardaki tıkanıklığı daha büyük sorunlara neden olmadan açıyoruz.

Logarın Tıkanmasını Önlemek İçin Ne Yapılmalıdır?

Logarlar belirli aralıklar ile tıkanabilmektedir. Bu tıkanıklık koku ya da taşmalara neden olmadığında, eğer gider suyu da erken gidiyor birikme yapmıyorsa fark edilemez. Sonrasında tıkanıklık büyüyerek birden taşmalara sebep olabilir. Bunu önlemek için mutlaka düzenli olarak logar temizliğinin yapılması gerekmektedir. İstanbul logar açma hizmeti ile birlikte düzenli, olarak logar temizliği hizmeti veren firmamızı arayarak logarınızın temizlik ve kontrolünün yapılmasını isteyebilirsiniz. Kameralı cihazlar ile yapılan temizlik ve bakım işleminde küçük birikmeler var ise bunları tespit ediyoruz. Böylece ileride daha da büyük soruna yol açabilecek tıkanıklıkları önlemiş oluyoruz. Meba tesisat olarak sizlere son teknolojik cihazlar ile logar tıkanıklığı açma, logar boşaltma, logar temizleme ve logar yıkama gibi hizmetleri sunuyoruz. Logar sorunlarınız için firmamızı 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ