İstanbul Avrupa
0(212) 461 70 96
İstanbul Anadolu
0(216) 388 07 08
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp
0(533) 353 09 09

İstanbul Lavabo Tıkanıklığı Açma 7 Nisan 2016

İstanbul Lavabo Tıkanıklığı Açma

Belki de bütün ev hanımlarının mutfak ve banyo gibi alanlarda en fazla dertli oldukları ortak konu lavaboların tıkanması meseleleridir. Özellikle de geçmiş zamanlarda tıkanmış lavaboların çözüme ulaştırılması açısından tesisat firmaları tarafından izlenilen ilkel yöntemler, sizlere hem maddi hem de mimari açıdan büyük sıkıntılar yaşatmaktaydı. Günümüzde ise İstanbul lavabo tıkanıklığı açma işlemleri açısından olabildiğince gelişmiş bir tesisat teknolojisinin varlığından bahsedebilmemiz mümkün olacaktır. Ki kendi alanında profesyonel bir hizmet ağına sahip olan Meba Tesisat olarak bizler, herhangi bir kırma ya da gereksiz bir zarara sebebiyet vermeden en kısa zaman içerisinde lavabolarınızdaki tıkanıklıkları ortadan kaldırmayı başarmaktadır.

İstanbul Lavabo Tıkanıklığı Açma.4Lavabolarımız Neden Tıkanır?

İstanbul lavabo tıkanıklığı açma işlemleri açısından tıkanan lavaboların belli başlı sebepleri bulunmaktadır. Bu sebepler bakımından da sizlerin gerçekten de öncesi ve sonrası olarak mevcut problemlerinizi dikkate alarak işlevselliğe koymanız gerekmektedir. Yani lavaboların tıkanma sebebi olarak şu tarz bir sıralamayı göz önüne aldığınız takdirde mevcut problemlerden uzak kalma ihtimalleri çok daha yüksek olacaktır;

  • Lavabo giderlerine çay pisliğinin dökülmesi
  • Çöp ve yabancı maddelerin dökülmesi
  • Paslanmalar
  • Mendil ve tuvalet kağıdı gibi buhar ve nemle borulara yapışacak maddelerin dökülmesi

gibi pek çok işlem sizlerin lavabolardaki tıkanıklarda çok daha fazla artış ile problem yaşamanıza sebebiyet verecektir. Bu sebepten dolayı da lavabolarınızı kullanırken dikkatli olmalısınız.

İstanbul Lavabo Tıkanıklığı Açma.1

Peki Lavabo Tıkanıklıklarını Kendiniz Çözebilir misiniz?

İstanbul lavabo tıkanıklığı açma işlemleri bakımından sizlerin tıkanan lavabolara herhangi bir müdahalede bulunmamanız gerekmektedir. Özellikle de bu aşamalar dahilinde pek çok iyi niyetli insan lavabo tıkanıklıklarını kendi başlarına gidermeye çalışmaktadır. Lakin bu durum ilk başlarda olumlu sonuçlar göstermiş olsa da, daha sonraları mevcut problemin tekrardan kendisini açığa çıkarmasına sebep olacaktır. Yani demek istediğimiz şey pompalama yöntemi ya da kimyasal açısı dökerek lavabolarınızı çözüme ulaştırmanız mümkün değildir. Nitekim kimyasal yöntemlerin sizlerin sağlığınıza da büyük zararlar verebileceğini bilmenizi isteriz. Bunun dışında lavabo içerisine uygulanmakta olan pompalama aşamalarında basınç ile yer değiştirecek olan pislik ve yabancı maddeler boruların çok daha fazla zedenlenmesine sebep olacaktır.

Lavabolar Hangi Cihazlar İle Açılmaktadır?

İstanbul lavabo tıkanıklığı açma aşamalarında kendi başına hareket etmekten ziyade çok daha gelişmiş bir teknolojik donanıma sahip bir hizmet ağından yararlanmanızda fayda görülmektedir. Özellikle de kameralı, bilgisayarlı ve robot cihaz teknolojisi ile gerçekleştirilmekte olan tıkanıklık açma işlemleri sayesinde sizlerin evinizde var olan ve hayatı deyim yerindeyse durma noktasına kadar getiren lavabo tıkanıkları bir çırpıda ortadan kalkacaktır. Ki geçmiş zamanlarda balyoz ile darbeler yaparak bulunmaya çalışılan tıkanıklıkların bu tarz bir gelişmiş cihazlar aracılığıyla ortadan kaldırılma aşamalarına dahil olması da, pek çok açıdan cazip olanakları da beraberinde getirmiş olacaktır.

İstanbul Lavabo Tıkanıklığı Açma.3

Kameralı Tıkanıklık Açma İşlemleri Nasıl İlerler?

İstanbul lavabo tıkanıklığı açma açısından kameralı tıkanıklık açma işlemlerinin gerçekten de hızlı bir akıcılık ile ilerlediğini söylememiz mümkün olacaktır. Bu noktada da tesisatlara monte edilen cihazlar ile eş zamanlı olarak kameraların tesisat boruları içerisine salınması da mevcut tıkanıklığın ana sebebinin keşfini çok daha kolaylaştırmış olacaktır. Bu aşamalar sayesinde sizlerin sorunsuz olanı kendi tesisat içerisine aktarmanız ve bu sayede de ömürlük kaliteye sahip olan lavabolara sahip olmanız mümkün bir hale gelecektir. Her zaman en mükemmel teknolojik sistemleri içerisinde bulunduran ekiplerimiz hem kamera, hem de termal tespit yöntemlerinin akabinde de tıkanıklık açma işlemleri hızlıca şekillenmiş olacaktır.

Neden Meba Tesisat?

İstanbul lavabo tıkanıklığı açma meseleleri esnasında olabildiğince profesyonel bir işlevselliğe sahip olduğu için. Yani mevcut sistemler esnasında kendi alanında senelerin tecrübesine sahip olan ekiplerimiz eşliğinde tamamen sizlerin memnuniyeti odağında şekillenmekte olan hizmetlerimiz sayesinde sizler dört koldan memnun kalabileceksiniz. Ki zaten önemli olanda burada lavabo tesisatlarındaki var olan mevcut tıkanıklıkların anı anına ortadan kaldırılmasıdır. Bu sebepten dolayı da piyasadaki pek çok tesisat firmasının aksine sistemli ve olabildiğince titiz bir işlevselliği kendi faaliyetlerinin merkez noktasına yerleştirmeyi başaran ekibimiz ile bilikte sizler maddi ile mimari açılardan büyük kazançlar elde edeceksiniz. Özellikle de bu aşamaların zamansal açıdan da akıcı bir hıza sahip olduğunu belirtebiliriz.

Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Son olarak lavabo tıkanıklığı problemlerinizden kurtulmak için bizlere ne şekilde ulaşacağınıza dair bilgiler sunup yazımızı sonlandırmak isteriz. Bizler ile hem resmi adresimizde bulunan canlı destek anlık iletiler, hem telefon çağrı merkezleri, hem de mail sistemi ile iletişime geçebilirsiniz. Özellikle de anı anına yapılan geri dönüşler esnasında her daim sıkıntınızı dinleyip net çözümler sunacak olan personellerimiz sayesinde sizlerin rahatlıkla istedğiniz her türlü hizmetten yararlanma imkanı bulunmaktadır. Bizler açısından da önemli olan şey bu imkanların aktarılma süreçlerinde %100 memnun kalabilmenizdir. Her daim mükemmel ve kaliteli bir tesisat hizmeti için Meba Tesisat sizlerin yanında olmaktan dolayı büyük mutluluk duyar…

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ