İstanbul Avrupa
0(212) 461 70 96
İstanbul Anadolu
0(216) 388 07 08
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp
0(533) 353 09 09

Boru Tıkanıklığı Açma 7 Nisan 2016

Boru Tıkanıklığı Açma

Ev ve iş yerlerimizdeki ofislerimizde her daim ve hiç beklenmedik bir anda karşınıza çıkabilecek en büyük mimari problemlerin başında boru tıkanıklıkları gelmektedir. Özellikle de ergonomik hayatın neredeyse durmasına sebebiyet vermekte olan bu tıkanıklıklardan kurtulmak adına sizlerin bir an önce boru tıkanıklığı açma hizmetleri için başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Öyle ki Meba Tesisat olarak bizler; sahip olduğu teknik potansiyeli olabildiğince geniş ve profesyonel hizmet dokunuşları ile pekiştirerek mevcut tıkanmış boruları en kısa zamanda eskisinden kaliteli yapılara kavuşturduğumuzu söyleyebiliriz. Kaliteli olanı sistemli ve her daim güvenilir bir şekilde sizlerin su tesisat borularınıza aktararak ortaya gerçekten de sağlam bir düzen çıkarmaktayız.

Boru Tıkanıklığı Açma.5

Borular Neden Tıkanır?

Boru tıkanıklığı açma konusuna derinlemesine değinmeden önce sizler için boruların neden tıkandığına dair bilgiler sunmak isteriz. Ki bu bilgiler en azından sizlerin çok daha bilinçli bir müdahalede bulunmanıza da yardımcı olabilir. Tesisat borularının tıkanması birbirinden farklı etmenler bulunmaktadır. özellikle de yabancı maddelerin giderlere atılması en fazla duyulan sebeplerin başında gelir. Ki ekiplerimizde yapmış olduğu faaliyetlerde gider tıkanık nedenleri açısından boruların içerisinde genellikle yabancı madde, bozuk para, mendil ve benzeri türden materyallere rastlamaktadır. Bunun dışında da ısınan hava, kir ve paslanma gibi durumlarda boruların tıkanmasına ve eskisi gibi faaliyet göstermemesine sebep vermektedir. Sizlerin bu sebeplerin bilincinde olmanız gerekmektedir.

Boru Tıkanıklığı Esnasında Neler Yapılmalıdır?

Öncelikle boru tıkanıklığı açma işlemlerini işinde uzman olan ekiplerimize teslim etmelisiniz. Nitekim bazı ev sahipleri bu tarz problemleri kendi başlarına açma çabası içerisine girmektedir. Lakin boru tıkanıklığı açma işlemleri pompalama ya da kimyasal ilaçlama ile şekil alacak bir yapıya sahip olmamaktadır. Bunun için firmamızda gelişmiş bir teknoloji ve gerçekten de sistemli ilerleyiş elde edilmesini sağlayan kaliteli cihazlar bulunmaktadır. Bu cihazların ilk olarak mevcut tıkanıklığın merkezini tespit etmesi ve akabinde de ona göre kademeli bir şekilde tıkanıklığın çözüm aşamalarına geçiş yapması da, sizler açısından gerçekten de hem maddi, hem de ergonomik açıdan büyük avantakları beraberinde getirmiş olacaktır.

Boru Tıkanıklığı Açma.1

Tıkanıklık Açmada Nasıl Yöntemler Uygulanıyor?

Boru tıkanıklığı açma işlemlerinde az önce de belirtmiş olduğumuz üzere ekiplerimiz gerçekten de üstün teknolojik sistemleri eş zamanlı bir hizmet akışı ile uygulamaktadır. Ki geçmiş zamanlarda tıkanmış boruları çözüme ulaştırmak için vurmalı kırmalı yöntemler bir hayli can sıkıcı olmaktayken, günümüzde kameralı, dinleme cihazlı ve bilgisayara bağlı olarak mevcut tıkanıklık açma işlemleri sonuca kavuşturulmaktadır. Robot cihazlar ile banyo ya da tuvaletlere herhangi bir zarar vermeksizin açılmakta olan borular sayesinde de ortaya çıkacak olan sonuçtan gerçekten de memnun kalacaksınız. Ki zaten bu aşamalarda da hijyen her daim birinci planda tutulan en önemli etkenlerden biri olmaktadır.

Robot Teknoloji ile Tıkanıklık Açma Nedir?

Aslına bakacak olursak robot cihazlar ile boru tıkanıklığı açma işlemleri gelişen teknoloji ile tesiat sistemleri arasındaki uyumun en önemli kanıtlarından biri olmaktadır. özellikle de robot cihazlar ile hem tıkanıklıkların, hem de mevcut su kaçaklarının tespiti gibi aşamaları bir çırpıda gerçekleştirilip ana işlemlere dahil olabilen ekipler, gerçekten de önceki dönemlerin sunduğu ağır sıkıntılardan uzak bir hayli gelişmiş bir ağ ile sizlerin karşısına çıkmaktadır. Bu noktada da giderlerin içerisine cihazlar aracılığıyla aşılanmakta olan kimyasal takviyeler, pompala sistemleri,kancalı sistem gibi pek çok aşama artık robot teknolojisi ile sonuca ulaştırılmaktadır. Bunun içinde sizlerin sadece bizler ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Boru Tıkanıklığı Açma.2Tıkanıklık En Çok Nerelerde Rastlanır?

Boru tıkanıklığı açma işlemleri bakımından son zamanlarda pek çok ev ve ofis alanlarında mevcut tıkanıklıkların genellikle tuvalet, mutfak ve banyo giderleri gibi alanların üzerinden gerçekleştiğini bilmenizi isteriz bu alanların da sağlam bir şekilde tespit edilerek sonuca kavuşturulmasına olanaklar sunmakta olan ekiplerimiz sayesinde sizlerin herhangi bir şekilde sıkıntı yaşamanız imkansız olacaktır. ki zaten sistemli bir şekilde gerçekleştirilmekte olan pek çok işlemin ardından sizlerin evinizdeki gider ve boru tesisatlarının eskisinden de çok kaliteli bir yapıda ilerleyiş göstereceğinden asla şüpheniz olmasın. Burada önemli olan şey bu tarz problemlerin esnasında asla  fevri davranmayarak uzman destek almanızdır.

Bizler ile Nasıl İletişime Geçebilirsiniz?

Son olarak boru tıkanıklığı açma açısından bizler ile ne şekilde iletişime geçebileceğinize de değinmek isteriz. Meba Tesisat firması olarak bizler siz değerli müşterilerimize günün her anında hem müşteri hizmetleri – çağrı merkezi numaralarımız üzerinden, hem de mail internet yöntemleri ile iletişim kurmaktadır. Bu iletişim dahilinde de istediğiniz her an mevcut probleminizi bildirebilir ve ona göre bir şekil alış oluşturabilirsiniz. Bu sayede de sıkıntısız ilerleyecek olan tesisat boru sistemlerinizi çok daha sağlam bir yapı içerisine yerleştirmek mümkün bir hale dönüşmüş olacaktır. Şunu da asla unutmamak gerekir ki az önce de belirttik boruların tıkanıklıkları yaşamış olunan alanlarda bir an evvel çözüme ulaştırılması gereken problemlerdir. Bunun içinde en doğru yol bizlerin hizmeti ile oluşacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ