İstanbul Avrupa
0(212) 461 70 96
İstanbul Anadolu
0(216) 388 07 08
Bursa
0(224) 223 85 86
Whatsapp
0(533) 353 09 09

Banyo Tıkanıklığı Açma 7 Nisan 2016

Banyo tıkanıklığı açma

Banyo giderleri zaman zaman tıkanıklık yaşayabilmektedirler. Banyoda kadın saçları, kıl, tüy, sabun artıkları ve kireç gibi nedenlerle tıkanmalar yaşanabilmektedir. Sabun kalıntıları nedeniyle tıkanan lavabolarda açma işlemi genelde evde yapılabilirken saç olduğunda genelde daha detaylı bir uğraş istemektedir. Sebebi her ne olursa olsun banyo tıkanıklıklarında uzaman kişilerden yardım almanız daha doğru olacaktır. Firmamız banyo tıkanıklığı ve küvet tıkanıklıklarında profesyonel bir hizmet vermektedir. Küvet tıkanıklığında koku çok sık görülüyor. Firmamız bu konuda da tıkanıklığı giderdikten sonra banyo giderini yıkayarak kötü kokan pis sudan arındırmaktadır.

Banyo Tıkanıklığı Açma.1

Banyo Giderleri Neden Tıkanmaktadır?

Banyo giderleri genelde saç nedeniyle tıkanmaktadır. Kadınlarım uzun saçları zamanla birikerek giderde bir yumak oluşturabiliyor. Bunlar kısa saç ve tüylerle birleştirilerek küveti tıkıyor. Bu da kirli banyo sularının akmasını geciktiriyor. Hatta bazen suların geri taşmasına sebep oluyor. Uzun süre tıkanıklık devam ederse kokuya neden oluyor. Sabun artıkları da banyo giderinin tıkanması için bir başka nedendir. Sabun artıkları gider deliklerine yapılarak burada kalıcı hale gelmektedir. Bu durumda banyo tıkanıklığı açma gerekebilmektedir. Firmamız tıkanıklığın yerini ve kaynağını bularak kısa sürede bu tıkanıklığı gidermektedir. Banyo borularında kireçlenme nedeniyle de tıkanma olmaktadır. Kireç taşları oluşarak yer yer tıkanmalara neden olmaktadır.

animated-western-toilet1Banyo Gideri Tıkandığında Ne gibi Sorunlara Yol Açmaktadır?

Banyo gideri tıkandığında başlarda kirli su geç gitmeye başlar. Sonrasında banyo sonrasında koku oluşur. Pis su uzun süre borularda kaldığından koku olmaktadır. Eğer tıkanıklık borulardaki su girişini tamamen kapatırsa banyo sularında geri taşma yaşanabilir. Bu da kirli su olacağından hiç istenmeyen bir durumdur. Koku zamanla tüm banyoyu kaplar hatta eve yayılmaya başlar. Bu nedenle koku duymaya başladığınızda hemen banyo tıkanıklığı açma için İstanbul ve Bursa için firmamızı arayabilirsiniz. Banyo giderinde tıkanıklığın yerini tespit ederek sizlere Meba tesisat olarak hızlı ve sorunsuz bir hizmet sunuyoruz. Küvet kullanıyorsanız banyo sırasında suyun geç gitmesi ve küvetin dolması sorunu ile karşılaşabilirsiniz.

Tıkalı Olan Küveti Açmak İçin Hangi Yöntemler Kullanılır?

Tıkalı olan banyo küveti ve banyo giderini açmak için öncelikle termal kameralı ve kameralı sistemler ile banyo tıkanıklığı tespit edilir. Tıkanan nokta tam olarak tespit edildikten sonra son teknoloji özel cihazlar ile giderler açılır. Burada banyo gider borularına zarar gelmemesi için son derece hassas davranılmaktadır.  Kamerasız sistemlerde boruların yanlışlıkla kırılması gibi işlemler olurken, firmamız kamerasız asla çalışmamaktadır. Bizzat tıkanıklık noktasını tespit ederek buna göre tıkanıklığı giderme yöntemi seçmekteyiz. Bilgisayarlı ve robotlu makineler ile tıkanıklık noktasına uygun aletler kullanmaktayız. Banyo tıkanıklığı açma için gerekli olan son teknoloji cihazları tüm müşterilerimizde aynı özenle kullanmaktayız. Geleneksel yöntemler yerine sağlıklı ve gelişmiş yöntemler kullanıyoruz.

giphyBanyo Gideri ve Küvet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Banyo giderini açmak için profesyonel bir ekip ve deneyimli ustalar ile çalışan firmamız tıkanıklığı teknolojik cihazlar kullanarak açıyor. İstanbul ve Bursa’dan banyo tıkanıklığı açma için firmamız ile görerek fiyat alabilirsiniz. Kameralı cihazlar ile tespit yaptıktan sonra tıkanıklık için uygun aparatlı, robotlu cihazları kullanarak tıkanıklığa neden olan atıkları çıkarıyoruz. Saç, sabun artığı ve kireç gibi tıkanıklığa neden olan atıkları en güzel şekilde temizleyerek hiç kalıntı bırakmıyoruz. Böylece tıkanıklık için geçici bir açıklık oluşturmak yerine tıkanıklığı tamamen ortadan kaldırmış oluyoruz. Meba tesisat olarak küvetten su götüren gider borularını kireçten arındırarak tıkanıklığı açıyoruz.

Banyo Tıkanıklığı Giderilmezse Neler Olabilir?

Banyo gideri ve küvet giderinde meydana gelen tıkanıklık başlarda kısa su tıkanıklıklarına ve ya pis suyun yavaş gitmesine neden olabilir. bu sizin için fazla sorun teşkil etmezken zamanla bu tıkanıklık büyüyerek suyun tamamen gitmesine engel olabilmektedir. Tıkanıklık nedeniyle pis su uzun süre gider borularında beklediğinden pis kokuya neden olabilmektedir. Bu da tüm banyonun hatta evin kötü kokmasına neden olmaktadır. Bu durumda mutlaka banyo tıkanıklığı açma işini uzman kişilere yaptırmanız gerekiyor. Firmamız tıkanıklıkları açmak için deneyimli bir ekiple teknolojik kameralı makineler kullanarak tıkanıklıkları açmaktadır. Sürekli banyo tıkanıklığını gidermekte hizmet veren firmamızı günü her saatinde arayabilirsiniz. Bazen tıkanıklık nedeniyle taşmalar yaşanmaktadır.

Banyonun Giderinin Tıkanmaması İçin Ne Yapılmalıdır?

Banyoda sabun ve saç artıkları nedeniyle tıkanmalar sık yaşanıyor. Sabun artığı için yapılacak bir şey pek bulunmuyor. Saç için de banyo sırasında dökülmesine engel olamazsınız. Fakat sonrasında elinizle saçları toplarsanız su ile banyo deliğinden akıp gitmeyecektir. Çoğu zaman bunların logara ulaştığını düşünürsünüz. Fakat bunlar boruda belli yerlere takılarak birikirler. Bunun için de firmamız banyo tıkanıklığı açma ve temizleme hizmetlerini yapmaktadır. Yılda birkaç kez düzenli olarak firmamızı arayarak banyo giderini temizlemek için hizmet talep edebilirsiniz. Temizlik işleminde kameralı tespit yapılarak ileride sorun oluşturacak tüm atıklar temizlenmektedir. Böylece büyük tıkanıklıklar önlenmiş olacaktır. Firmamızdan banyo gideri temizliği için hizmet alabilirsiniz.

ToiletFlush

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ